راهنمای خرید مواد شیمیایی

راهنمای خرید مواد شیمیایی

واردات و فروش مواد شیمیایی به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از بزرگترین و برترین برندهای معتبر و شناخته شده جهان (سیگما آلدریچ، مرک ، اکسیر، اکروس و آلفا ایسر) توسط مینا تجهیز آریا

شرکت مینا تجهیز آریا به عنوان نمایندگی مرک آلمان در زمينه واردات و پخش انواع مواد شیمیایی ،مواد شيميايي آزمايشگاهي و صنعتي و تجهيزات آزمايشگاهي به عنوان شركتي معتبر و قابل اعتماد فعاليت مي كند .

شرکت مینا تجهیز آریا با بهره مندی از متخصصین و کارشناسان خبره و با هدف تامین کلیه نیازهای آزمایشگاهی و پژوهشی در راستای تسهیل خدمات به مراکز معتبر پژوهشی و دانشگاهی دانشجویان و سایر اقشار فعالیت می کند.

 

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی به موادی گفته می شود که دارای ترکیب شیمیایی ثابت و خصوصیات مشخصی هستند .

مواد شیمیایی را نمی توان با روشهای تفکیک فیزیکی به عناصر تشکیل دهنده آن تفکیک کرد ، یعنی بدون شکستن پیوندهای شیمیایی این کار را انجام داد.

مواد شیمیایی می توانند به صورت مواد ساده ، ترکیبات شیمیایی یا آلیاژها باشند. این مواد را اغلب خالص می نامند تا آنها را از ترکیبات جدا کنند. نمونه متداول یک ماده ، آب خالص است. خواص مشابه و نسبت هیدروژن به اکسیژن یکسان دارد خواه از رودخانه جدا شود و یا در آزمایشگاه ساخته شود.

سایر مواد که به صورت خالص معمولاً مشاهده می شوند عبارتند از: الماس (کربن) ، طلا ، نمک (کلرید سدیم) و شکر تصفیه شده (ساکارز). با این حال ، در عمل ، هیچ ماده ای کاملاً خالص نیست و خلوص شیمیایی با توجه به کاربرد مورد نظر از نوع مواد شیمیایی مشخص می شود.

مواد شیمیایی به صورت جامد ، مایعات ، گازها یا پلاسما وجود دارد و ممکن است بین این فازهای ماده با تغییر دما یا فشار تغییر کند. این مواد ممکن است با استفاده از واکنش های شیمیایی ترکیب شده و به دیگر ماده ها تبدیل شوند.

انواع مواد شیمیایی :

مواد شیمیایی به دو گروه ساده و پیچیده طبقه بندی می شوند.

مواد شیمیایی ساده تنها از یک نوع اتم ساخته شده و در علم  شیمی عنصر نامیده می شوند.

یک ماده شیمیایی پیچیده از اتم ها و عناصر مختلف تشکیل شده است و پیچیده تر بوده و ترکیبی نیز نامیده می شود.

همه این مواد که به صورت طبیعی در طبیعت و طی فرایند های طبیعی ساخته شده و یا  به صورت مصنوعی سنتزمی شوند اغلب در آزمایشگاه ها و یا صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و بر اساس نوع کاربرد آن ها به مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی طبقه بندی می شوند.

راهنمای خرید مواد شیمیایی با ضمانت اصالت کالا

افرادی که اکثرا نیازمند خرید مواد شیمیایی از جمله آزمایشگاهی ،آرایشی و بهداشتی،مواد صنعتی و… هستند، می‌دانند که درخیابان ناصر خسرو به راحتی می‌توانند به این مواد با قیمت گزاف دسترسی داشته باشند ( دستفروشان و یا واحدهای صنفی غیرقانونی )بنابراین تحت هیچ شرایطی قابل اعتماد نمی باشند .

همچنین تهیه مواد شیمیایی غیر مجاز با درصد خلوص پایین است ، با توجه به حساسیت کارهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی و به ویژه پزشکی و داروسازی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بر اساس نوع کاربرد با درجه های خلوص متفاوت و در وزن و حجم کمتری تولید شده و به بازار مواد شیمیایی آزمایشگاهی عرضه می شوند و بسته به نوع درجه خلوص و اندازه بسته بندی دارای خلوص و قیمت های متفاوتی هستند، حال با توجه به سوداگران ممکن است یک ماده شیمیایی آزمایشگاهی خریداری شده دارای خلوص مربوطه نباشد لحظه ای فکر کنید چه جواب آزمایشی را میتواند در خروجی کارآزمایشگاهی یا تحقیقاتی ارائه دهد.

خرید مواد شیمیایی با ضمانت اصالت کالا از مینا تجهیز آریا

بسته بندی ماده شیمیایی و آزمایشگاهی:

بسته بندی مواد شیمیایی با تغییر نیاز آزمایشگاه ها دائما در حال تکامل است. چند ویژگی جدیدتر که  تولید کنندگان معتبر مواد شیمیایی ،مواد شیمیایی آزمایشگاهی مانند سیگما، مرک، سانتا کروز، اکروس و غیره به کار می برند شامل موارد زیر است:

کارتن های بیرونی که باز و بسته شدن آن آسان است.

بسته بندی سازگار با محیط زیست برای بطری های شیشه ای ۴ × ۲٫۵ لیتر.

بطری های مواد خشک در انواع مربعی ، پلاستیکی ، پلاستیکی با گردنه پهن برای دسترسی آسان تر.

بطری های پلاستیکی محکم تر ۲٫۵ لیتری با طراحی مقاوم تر.

برای مواد مایع بطری های ۵۰۰ میلی لیتری تا ظرف ها استوانه ای ۲۰ لیتری (فلزی و پلاستیکی).

برای مواد پودری و جامد ظروف ۵۰۰گرمی تا سطل های ۲۰ کیلوگرمی.

خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی بدون واسطه و اصل

عرضه محصولات مواد شیمیایی ،خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، https://www.minatajhiz.co.ir/“>فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی  به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از بزرگترین و برترین برندهای معتبر و شناخته شده درحوزه فروش مواد شیمیایی و در کمترین زمان ممکن در اختیار شما مشتریان عزیزان قرار می گیرد که این وجه تمایز با سایر رقبا در این حوزه می باشد و این امر بدون شک جز با اعتماد شما مشتریان عزیز محقق نمی شود.

این حوزه و با بهره گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات و در کمترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

مینا تجهیز آریا آمادگی خود را در فروش اسید سیتریک آبدار مونوهیدرات در کلیه صنایع با بهترین قیمت رقابتی اعلام می کند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

آگهی های ویژه

بالا