• تعمیر و فروش باتری یو پی اس و استابلایزر

تعمیر و فروش باتری یو پی اس و استابلایزر

خیابان شریعتی | خیابان گوهری | کوچه خرمی شاد | پلاک ۱۹

تومان 20,000,000 (قابل مذاکره است)

نوع : فروش
وضعیت : نو
:https://finetco.ir/ups-battery-recovery/
image

توضیحات

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس یکی از مؤلفه‌های اساسی یک سیستم یوپی اس است که به طور همزمان در زمانی که برق شهری متصل است، شارژ می‌شود و برقلازم برای تجهیزات الکتریکی را فراهم می‌کند. این امکان را فراهم می‌کند که تجهیزاتالکتریکی به درستی کار کنند.

وقتی برق شهری قطع می‌شود، باتری یو پی اسبه کار می‌افتد و برای مدتی معین تجهیزات الکتریکی را تامین می‌کند. از جالبی‌تریننکات این است که باتری یو پی اس تا حدود 15 دقیقه از زمان قطع برق برای کاربر فرصتمی‌دهد تا اقدامات لازم را انجام دهد. به عنوان مثال، شما پس از قطع برق، تا 15 دقیقهفرصت دارید که از آسانسورهای متصل به یو پی اس استفاده کنید.

استابلایزر

استابلایزر یا تنظیم کننده ولتاژ، دستگاهی است کهبرای تنظیم و استحکام بخشیدن به ولتاژ برق ورودی به کار می‌رود. تغییرات ولتاژ درشبکه برق شهری می‌تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد که شامل مشکلات شبکه، نوساناتبار یا عوامل طبیعی مانند رعد و برق می‌شود. این تغییرات ممکن است باعث آسیب دیدنتجهیزات الکتریکی حساس شود.

استابلایزربا استفاده از ترانسفورماتور و مدار کنترلی، ولتاژ ورودی را به ولتاژ ثابت و مناسبیکه برای تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود، تبدیل می‌کند.

تعمیر و احیای باتری یو پی اس

تعمیر باتری یوپی اس بسیار اهمیت دارد چرا که این اقدام می‌تواند عمر باتریرا افزایش دهد. احیای باتری یو پی اس زمانی لازم است که عواملی باعث خرابی یاکاهش عملکرد آن شوند. برخلاف باورهای رایج، امکان تعمیر باتری یو پی اس وجود داردو این اقدام می‌تواند هزینه‌هایی که مرتبط با تعویض باتری دستگاه هستند را کاهشدهد.

باتری یو پی اس ارزش بالایی دارد و تعویض آن اغلباقتصادی نیست؛ بنابراین، اگر مشکلاتی با یو پی اس شما وجود دارد، بهتر است آن راتعمیر کنید. تعمیر برد یو پی اس نیز به دلیل پیچیدگی عملیات، بهتر است توسط تخصصی‌ترینفنی‌ها صورت گیرد.

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

نوشتن یک دیدگاه
image
بالا