• دستگاه پیرولیز لاستیک 09120130778

دستگاه پیرولیز لاستیک 09120130778

تومان 1 (قابل مذاکره است)

نوع : فروش
تاریخ : تیر 26, 1402
وضعیت : نو
:irangasoil.com
image

توضیحات

ثابت شده است که کارخانه پیرولیز لاستیک زباله یک موفقیت در بازیافتلاستیک زباله است. شما می توانید روغن سوخت، کربن سیاه و سیم فولادی را با دستگاهبگیرید. روغن را می توان با مواد سوختی صنعتی و دیزل (تصفیه شده بیشتر)جایگزینکرد. بنابراین، بازیافت لاستیک ضایعاتی نه تنها می تواند “آلودگی سیاه”را کاهش دهد، بلکه می تواند سود ایجاد کند و بحران انرژی را از بین ببرد.

محصولات مفید از پیرولیز لاستیک

کارخانه بازیافت پیرولیز لاستیک از فناوری معروف پیرولیز استفاده میکند که می تواند لاستیک ضایعات را به روغن سوخت، کربن سیاه، سیم فولادی (فقط برایلاستیک) با کارایی بالا تبدیل کند. محصولات نهایی می توانند به طور گسترده در بسیاریاز صنایع مورد استفاده قرار گیرند. تمام محصولات نهایی دستگاه پیرولیز تایر ضایعاتیتقاضای بالایی دارند و به خوبی در بازار به فروش می رسند که قطعا مزایایی را برایشما به همراه خواهد داشت.

پیرولیز فرایندی ترموشیمیایی است که طی آن مواد آلی در اثر گرما تجزیهیا به عبارتی پیرولیز (به انگلیسی: Pyrolysis ) می‌شوند. این فرایند مشتمل بر تغییر همزمان ترکیب شیمیایی و فاز فیزیکیبوده و فرایندی برگشت‌ناپذیر است. از هم پاشیدگی یک ترکیب به وسیلة گرما، پیرولیزخوانده می‌شود.

روش های ویژه ای که می تواند بازده گازوئیل را بهبود بخشد.

مواد لاستیکی مختلف بازده روغن متفاوتی دارند. به منظور بهبود عملکردروغن، دو روش ویژه داریم. اولا، در مقایسه با کندانسورهای عمومی، کندانسور لوله ایما دارای سیستم خنک کننده بزرگتر و اثر خنک کننده بهتر است که می تواند عملکردروغن را تا حد زیادی بهبود بخشد. علاوه بر این، نگهداری از آن آسان است، که برایمشتریان بسیار راحت است. در مرحله دوم، ما می توانیم کاتالیزور ویژه ای را تهیه کنیمکه از 24 ماده شیمیایی ساخته شده است. کاتالیزور نه تنها محتوای گوگرد و چگالیروغن را کاهش می دهد، بلکه طعم و رنگ آن را نیز بهبود می بخشد.همچنین یک سال گارانتی و تضمین خرید محصول نهایی را داریم.

جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت ایران گازوئیل (irangasoil.com) مراجعه نمایید.

تلفن های تماس:

09120130778

09121001056

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

مناقصه

*شماره تلفن شما به نویسنده پست نشان داده می شود
نوشتن یک دیدگاه
image
واتساپ

ارسال پیام

فرستادن پیام
مجموع پیشنهادات
0
بالاترین پیشنهاد
کمترین پیشنهاد
نکات ایمنی برای معامله
  1. از یک مکان امن برای ملاقات با فروشنده استفاده کنید
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
بالا