• فروش پارچه پاییزه-پارچه پاییزه–قیمت پارچه پاییزه

فروش پارچه پاییزه-پارچه پاییزه–قیمت پارچه پاییزه

تهران-بازار بزرگ-کوچه کیلویی ها-پاساژ مریم-طبقه منفی۲-پلاک۴

تومان 0 (قابل مذاکره است)

تاریخ : آذر 6, 1402
:parcheh-hamed.ir
image

توضیحات

انواع پارچه پاییزی برای لباس شب و لباس خواب :از جمله بهترین پارچه پاییزی برای لباس های خانگی و لباس خواب، پارچه ساتن ابریشم است. این پارچه، بسیار نرم و لطیف بوده و از وزن سبکی برخوردار است. که این ویژگی ها باعث شده ساتن ابریشم در صدر لیست بهترین پارچه برای لباس خواب و لباس پاییزی قرار بگیرد.

پارچه ابریشم:شاید تعجب کنید که چرا پارچه نازکی مانند ابریشم در لیست بهترین پارچه های پاییزه وجود دارد؟ الیاف ابریشم از حشره کرم ابریشم متشکل است. ابریشم پارچه ای با قابلیت تنفس بالا است که معمولاً در لباس های شب، روپوش، لباس زیر زنانه، کت و شلوار و لباس خواب استفاده می شود.پارچه ابریشم به دلیل نرمی که دارد، ارزشمند است و سابقه ساخت مسیرهای تجاری افسانه ای، تغییر فرهنگ ها در سراسر جهان قدیم را دارد. ابریشم، عایق خوبی است که این ویژگی آن را به یک لایه فوق العاده و در کل پارچه مناسب برای آب و هوای سرد، تبدیل می کند. پارچه ابریشمی برای گرمای تابستان وحشتناک است. زیرا به پوست بدن می چسبد، اما در پاییز و بهار شما را گرم نگه می دارد و همچنان قابل تنفس است.

پارچه کتان :کتان پر استفاده ترین پارچه برای لباس های پاییزه است. هرچند این پارچه برای چهار فصل سال مناسب است. در حالی که معمولاً پارچه کتان را به عنوان الیافی برای هوای سرد در نظر نمی گیرند، اما مواردی وجود دارد که پارچه کتان مناسب فصل سرما و پاییز است.پارچه پشمی: از جمله ترند ترین پارچه پاییزی:پشم، در لیست پارچه مناسب پاییز و زمستانی، در رتبه اول قرار دارد. پارچه پشمی، یک عایق یکپارچه است که به گرم نگه داشتن افراد در آب و هوای سرد پاییزی کمک می کند. همچنین، پشم، یکی از پارچه های زمستانی است که علاوه بر زیبایی، از گرمای بدن شما نیز محافظت نموده و شما را در این فصل سرد سال، گرم نگه می دارد.

پارچه حامد (بخشایش)

ارتباط باما

09228274569

09228274569 :واتس آپ

parche_hamed5 : اینستاگرام

parcheh.hamed@gmail.com : ایمیل

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

نوشتن یک دیدگاه
image
بالا