• فوتوسل 24 ولت DC

فوتوسل 24 ولت DC

لاله زار جنوبی کوچه بوشهری مجتمع تجاری تهران الکتریک طبقه اول واحد 232

تومان 0 (قابل مذاکره است)

نوع : فروش
وضعیت : نو
:www.invertergroup.com
image

توضیحات

 

بازرگانی برق و صنعت اینورتر گروپ تولید کننده فتوسل DC  در رنج 12 ولت و 24 ولت که در سیستم های خورشیدی می توانند بسیار کاربردی باشند.

جهت خرید فتوسل DC می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 02133999115

فتوسل DC 24 ولت

فتوسل های DC بسیار مناسب برای سیستم های خورشیدی می باشند که شارژ کنترلر این سیستم ها بدون تایمر می باشد و همچنین ما نیازمند به یک فتوسل می باشیم تا در هنگام غروب لامپ های ما را روشن کنند و در هنگام طلوع آفتاب لامپ های ما را خاموش نمایند. کاربرد فتوسل های DC بیشتر در بیلبورد های تبلیغاتی و تابلو های تبلیغاتی و همچنین جهت روشن نمودن چراغ های راه پله و ورودی ها در هنگام غروب می باشند .

فتوسل چیست و چگونه کار می کند؟

فتوسل مقاومتی است که بسته به میزان تابش نور، روی آن مقاومت را تغییر می دهد. یک فتوسل از طریق رسانایی نوری نیمه هادی عمل می کند. انرژی فوتونهایی که به نیمه هادی برخورد می کنند ، الکترونها را برای جریان آزاد می کند و مقاومت را کاهش می دهد. فتوسل باید به سمت شمال و دور از نور مستقیم خورشید باشد. اگر موقعیت شمالی امکان پذیر نباشد ، به سمت غرب یا شرق با فتوسل روبرو می شوید. در طول روز هنگام خاموش شدن نور ، برای کارکردن فتوسل های استاندارد به جریان کوچکی نیاز است. از آنجا که LED ها با ولتاژ بسیار کمی کار می کنند ، این جریان کم، باعث ایجاد تداخل ، سوسو زدن و تخریب زودرس می شود. بنابراین LED ها به نوع متفاوتی از لامپ سلول نسبت به لامپ های معمولی نیاز دارند. فتوسل ها در چراغ های خودکار برای فعال شدن هر زمان که تاریک می شود استفاده می شود و فعال و غیرفعال شدن چراغ های خیابان عمدتا به روز بستگی دارد که روز باشد یا شب.

فتوسل برای چه استفاده می شود؟

فتوسل ها و سنسورهای حرکتی دستگاه های الکترونیکی هستند که می توانید برای مدیریت روشنایی در محیط داخلی یا خارجی از آنها استفاده کنید. این سنسورها امنیت و ایمنی خانه شما را بهبود می بخشند ، هنگامی که هوا تاریک می شود یا اینکه حرکت را تشخیص می دهند به طور خودکار چراغ ها را روشن می کنند. آنها همچنین با غیرفعال شدن خود در مواردی که نور اضافی ضروری نیست ، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند.

فتوسل ها را کجا باید نصب کرد؟

برای بیشتر کاربردهای عمومی ، فتوسل باید بین 6-8 فوت ناحیه پنجره ، مرکزی در ناحیه ای که توسط روشنایی الکتریکی کنترل می شود ، نصب شود. در همه موارد ، فتوسل باید طوری نصب شود که فقط به نور منعکس شده نگاه کند و نه به هر نور مستقیمی.ساده ترین راه برای تعیین نحوه کار فتوسل شما این است که یک مولتی متر را در حالت اندازه گیری مقاومت به دو لید متصل کنید و ببینید که در هنگام سایه زدن سنسور با دست ، خاموش کردن چراغ ها و غیره مقاومت چگونه تغییر می کند زیرا مقاومت بسیار تغییر می کند ، یک کنتور خودکار در اینجا به خوبی کار می کند.

 

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

نوشتن یک دیدگاه
image
بالا