• پارچه حریر-قیمت پارچه حریر-فروش پارچه حریر-انواع پارچه حریر

پارچه حریر-قیمت پارچه حریر-فروش پارچه حریر-انواع پارچه حریر

تهران-بازار بزرگ-کوچه کیلویی ها-پاساژ مریم-طبقه منفی۲-پلاک۴

تومان 0 (قابل مذاکره است)

نوع : فروش
:parcheh-hamed.ir
image

توضیحات

پارچه حریر-فروش پارچه حریر-انواع پارچه حریر ((کیفیت و قیمت مناسب))
پارچه حریر از انواع زیبا و لطیف پارچه ها است. که برای دوخت لباس های خاص در بانوان به کار می رود. و علاقمندان خاص خودش را دارد. البته پارچه ابریشم (حریر) برای پوشش هایی برای آقایان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
و در اکسسوری هایی مانند پاپیون، دستمان جیب و… میتوان از این پارچه زیبا استفاده کرد. قابلیت و کیفیت این پارچه به صورتی است که می توان انواع مدل های مختلف را طراحی و دوخت. امروزه شاهد هستیم که محصولاتی زیبا در سایزهای متفاوت برای افراد تولید می شود. انواع لباس های مجلسی سایز بزرگ تا لباس هایی برای افراد لاغر با پارچه حریر قابل طراحی و دوخت است.

از آنجایی که خاستگاه پارچه حریر از الیاف ابریشمی است. همیشه پارچه هایی ظریف، لطیف و سبک به حساب می آید. همانطور که میدانید ابریشم از الیافی است که به موارد مشابه هم، ارزش بیشتری دارد، و هم کمیاب تر است. لذا پارچه های ابریشمی و حریر گران تر از دیگر پارچه ها بودند. و کالای لوکس و اشرافی به حساب می آمدند. در قدیم هرگاه سخن از پارچه حریر به میان می آمد.

منظور پارچه های ابریشمی زیبا و لطیفی بود که چشم را به خود خیره می کرد و قیمتی گزاف داشت.از این پارچه لطیف و زیبا برای موارد مختلف استفاده می شود. انواع لباس های مجلسی خاص، شومیز، شال، لباس شب، مانتو و… از جمله موارد پرکاربرد تر است. اما در مواردی مانند پرده نیز از انواع ارزانتر حریر استفاده می شود. زیرا هم درخشش و زیبایی دارد و هم لطیف و فرم پذیر است.

برخی از انواع پارچه حریر شامل:
پارچه حریر کرپ-پارچه حریر کریشه-پارچه حریر ژرژت-پارچه حریر ژاکارد-پارچه حریر کریستال-پارچه حریر ساتن-پارچه حریر لمه-پارچه حریر پرده ای-پارچه حریر سیلک-پارچه حریر پلیسه.

پارچه حامد (بخشایش)

ارتباط باما
۰۹۲۲۸۲۷۴۵۶۹
۰۹۲۲۸۲۷۴۵۶۹ :واتس آپ
parche_hamed5 : اینستاگرام
parcheh.hamed@gmail.com : ایمیل

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

نوشتن یک دیدگاه
image
بالا