• پخش عمده پلاستیک

پخش عمده پلاستیک

تومان 11,111,111 (قابل مذاکره است)

نوع : فروش
تاریخ : دی 5, 1402
:www.iranplastic.net
image

توضیحات

پخش عمده پلاستیک و فروش عمده محصولات پلاستیکی ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور. پخش ایران پلاستیک به عنوان یک مرکزپخش پلاستیک با ارائه محصولات متنوع از تولیدکنندگان داخلی و خارجی سعی بر اینداریم تا با ایجاد یک شبکه توزیع قدرتمند، فروشگاه شما را با جدیدترین و زیباترینکالاهای بازار تجهیز نماییم . داشتن سبد کالایی متنوع و کیفیت اصل محصولات در کنارقیمت گذاری منصفانه از ویژگی های ایران پلاستیک می باشد. ما با راه اندازی این وبسایت سعی کرده ایم تا همکاران عزیزی که قصد خرید خرده محصولات را دارند پشتیبانیکنیم به این صورت که شما می توانید محصولات کسری موجود فروشگاه خود را به صورتآنلاین و با قیمت لیست کارخانه تهیه نمایید و درب فروشگاه خود تحویل بگیرید. اینمحصولات از دو طریق ارسال تیپاکس و ارسال باربری خدمت شما ارسال می گردد.

در صورتی که خرید شما به صورت عمده میباشد برای دریافت قیمت نهایی محصولات که شامل درصد تخفیف کارخانه های پلاستیک می باشد با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. بعد از دریافت سفارش شما پیشفاکتور محصولات با قیمت نهایی خدمت شما ارسال می گردد و در صورت تایید شما بارمورد نیاز شما در انبار آماده ارسال و پس از پرداخت خدمت شما عرضه می شود .

بهترین پخش لوازم خانه و آشپزخانه کجاست ؟

ایران پلاستیک به عنوان یکی از قدیمیترین پخش های پلاسکو تهران با داشتن صدها عنوان جنس مختلف از ده ها تولیدکنندهداخلی و خارجی در خدمت همکاران عزیز می باشد.

 

روشهای خرید پلاستیک

خرید حضوری
خرید تلفنی

خرید حضوری

در این روش شما مشتریانعزیز میتوانید با مراجعه مستقیم به انبار پخش پلاستیک ایران محصولات و کالاهایمورد نیاز را مشاهده نماییدو با راهنمایی گرفتن از همکاران فروش ما محصولات موردپسند را انتخاب نموده و در اسرع وقت درب فروشگاه خود تحویل بگیرید.

خرید تلفنی

در صورتی که خرید شمابه صورت عمده می باشد می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید و صورت سفارش خود رااعلام نمایید . در این حالت همکاران ما پس از کسر درصد تخفیف خرید عمده پیش فاکتورسفارش شما را آماده و حضور شما ارسال می نماییند . پس از بررسی کالاهای درج شده درپیش فاکتور و قیمت ، در صورت تایید با همکاران فروش ما تماس بگیرید تا بار راآماده ارسال نمایند.

همراه :09124721467

سایت : www.iranplastic.net

تلگرام:t.me/plastic_ir

اینستاگرام:www.instagram.com/iranappliance

ایمیل:info@iranplastic.net

لینکداین:www.linkedin.com/in/iran-plastic/

 

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

نوشتن یک دیدگاه
image
بالا