بهترین شرکتهای وارد کننده مواد شیمیایی در ایران

بهترین شرکتهای وارد کننده مواد شیمیایی در ایران

در این مقاله سعی شده است ده شرکت برتر وارد کننده مواد شیمیایی برای دانشجویان رشته شیمی معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫شرکت یکتا اسوه کیمیا

شرکت یکتا اسوه کیمیا در سال ۱۳۷۶ با نام شیمیایی یکتا کار خود را در زمینه تهیه و توزیع موادشیمیایی آغاز نمود. این شرکت با خدمت گرفتن کادری مجرب و کارآمد در ارائه خدمات مطلوب در امر واردات و پخش مواد اولیه شیمیایی سالهاست که تجارب خود را در اختیار صنایع گوناگون قرار داده و با تأمین به موقع و با کیفیت و قیمت مناسب زمینه رضایت کامل مشتریان خود را فراهم نموده است.

شرکت یکتا اسوه کیمیا ؛ وارد کننده و فروشنده مواد اولیه شیمیایی صنایع شیمیایی، غذایی، داروسازی، آب وفاضلاب، شوینده و پاک کننده، رنگ و رزین، آبکاری، کاشی و سرامیک، آرایشی بهداشتی، فولاد سازی و سیمان می باشد که محصولات این شرکت به تفکیک در دوبخش موادشیمیایی صنعتی ومواد شیمیایی آزمایشگاهی ارائه می گردد.

www.yektachem.com

۲٫شرکت کیمیا گستر پویش

شرکت کیمیا گستر پویش به عنوان نماینده انحصاری کمپانی راتز فاتز آلمان در ایران و خاورمیانه و همچنین با بیش از یک دهه تجربه موفق در زمینه واردات و نمایندگی فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، تحقیقاتی ، داروسازی، کیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی، مهندسی ژنتیک ، کشت سلولی و …. از شرکتهای تراز اول دنیا، در کشور عزیزمان ایران، مشغول خدمت رسانی به محققین و پژوهشگران گرامی می باشد.

نشانی: تهران- خیابان انقلاب – خیابان صفی علیشاه – کوچه شفیعی – پلاک ۳

تلفن: ۸۸۹۲۱۵۳۷-۸۸۹۲۱۵۳۶-۸۸۹۲۱۵۳۵

www.kimia-gostar.com

۳٫موسسه شیمیایی پیام

بازرگانی شیمیایی پیام یکی از تهیه و توزیع کنند گان مواد اولیه شیمیائی صنعتی و شیمیایی آزمایشگاهی و از وارد کنند گان عمده مواد شیمیایی درطول حدود ۳۵ سال سابقه دراین صنف می باشد.این واحد صنفی با در اختیار داشتن کادری مجرب وخوش نام و مطلع  در زمینه مواد شیمیائی تضمین می نماید که در خرید و نگهداری و حمل و نقل مواد شیمیائی پر خطر یا حساس از نظر بهداشتی و.. تمام مسائل مهم را تا زمان عرضه به مصرف کننده نهائی دنبال نماید. بازرگانی شیمیایی پیام به عنوان عمده فروش مواد اولیه شیمیایی به دیگر هم صنفی های خویش نیز توانسته است در بازار مواد شیمیائی همکاری تنگاتنگی داشته وخدمات متنوع و موثری را ارائه می نماید.

مواد شیمیائی وارداتی شیمیایی پیام از کشورهای شوروی سابق ، روسیه ، چین ، اروپا ، آذربایجان ، ارمنستان ، ترکمستان ، قزاقستان ، اوکراین و برخی دیگر از کشورهای اروپایی و آسیایی توسط خود مجموعه خریداری شده و از مجاری قانونی به کشور ایران وارد می شود.

آدرس: تهران – خیابان ناصرخسرو – کوچه خدابنده لو – پلاک ۵۹

تلفن: ۳۳۱۱۸۳۵۳  – ۳۳۱۱۳۴۵۶

آقای مطلق: ۱۹۸۲۸۱۶ ۰۹۱۲

آقای اکبری: ۱۷۹۸۰۹۴ ۰۹۱۲

www.payamch.com

۴٫شرکت شیمیایی بوعلی سینا

شرکت شیمیایی بوعلی سینا در سال ۱۳۵۵ به منظور اجرای پروژه های تصفیه آب و فاضلاب تاسیس گردید و دارای نزدیک به نیم قرن سابقه علمی و عملی و در این زمینه می باشد. این شرکت فعالیت خود را از شهر اراک آغاز نموده است. در آن زمان چنین شرکت هایی در ایران بسیار کم بوده و در این زمینه فعالیت های تخصصی مناسبی صورت نمی گرفت. این شرکت علاوه بر مواد شیمیایی و سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، دارای نمایندگی لوازم و مواد آزمایشگاهی از کمپانی های مرک آلمان و BDH انگلیس و دیگر کمپانی های داخلی و خارجی بوده است.

آدرس: خیابان سهروردی شمالی – نرسیده به تقاطع تخت طاووس – پلاک ۲۳۸ – طبقه دوم – واحد ۵ 

شماره تلفن : ۸۸۷۵۲۸۸۷ – ۸۸۵۰۲۳۸۹ – ۸۸۷۴۸۴۰۴ – ۰۹۱۲۱۴۴۳۶۷۷ – ۰۹۱۲۳۲۱۳۶۵۷

www.buali-chem.com

۵٫نیک آزما

نیک آزما بیش ار یک دهه فعالیت با سرمایه فکری ، مادی ومعنوی اعضای این شرکت و به مدد تلاش وکوشش های شبانه روزی ، بنیان گذاشته شد. این شرکت با بکارگیری علم روز و همکاران متخصص ومجرب خود ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های وارد کننده و توزیع کننده انواع مواد شیمیایی در ایران نام برد.

آدرس : تهران – میدان فلسطین – خیابان فلسطین – ساختمان پزشکان – طبقه سوم – واحد ۱۷

تلفن: ۱۰-۶۶۴۹۴۲۰۷

www.nik-azma.ir

۶٫موسسه مبتکران شیمی

موسسه مبتکران شیمی در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع مواد اولیه شیمیایی مورد مصرف صنایع اغاز کرد و تاکنون مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالا مورد نیاز تولید کنندگان عزیز داشته باشد.

آدرس : تهران – خیابان شریعتی

تلفن:  ۷۷۶۵۷۱۳۱  ۷۷۶۵۱۲۱۷

www.mbkchemical.com

۷٫موسسه شیمیایی برمودا

موسسه شیمیایی برمودا از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با واردات مواد اولیه صنایع غذایی، دارویی و صنعتی آغاز نمود.این شرکت با هدف تأمین بخشی از مواد اولیه صنایع غذایی، دارویی، صنعتی مانند دکستروز ، جوش شیرین، کربنات لیتیوم و … به منظور اعتلای صنعت کشور وارد این عرصه  شد و با پشتوانه سوابق و تجربیات ارزشمند مدیریت خود و همچنین به کارگیری علم روز در راستای تامین و تهیه مواد اولیه صنایع بخشی مهمی از واردات بازار داخلی را به دست آورده است.

آدرس: تهران–  خیابان ولیعصر–  تقاطع شهید بهشتی–  کوچه دل آرا–  پلاک ۱–  واحد ۲۰۲

تلفن: ۸۸۱۰۷۸۴۸

www.bermudachem.com

۸٫شرکت یکتا گستر ویژن

شرکت یکتا گستر ویژن در سال ۱۳۸۰در شهر تهران تاسیس گردید.درسال های اولیه تاسیس،تهیه و تامین مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و شرکت ها در سطح کشور از اقدامات شرکت بوده است.

از سال ۱۳۸۵ شرکت یکتا گستر ویژن در راه توسعه فعالیت های خود واردات مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از کشورهای اروپایی را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی به یک وارد کننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی تبدیل گردید. در پی مشکلات بوجود آمده در سال های بعد به جهت تحریم های اعمال شده شرکت یکتا گسترویژن فعالیت واردات مواد شیمیایی خود را بر روی کشورهای چین و هند و کشورهای آسیایی معطوف نمود.

این شرکت مفتخر است که نماینده شرکت تجزیه گستر رازی در ارایه کیت های آنالیز آب معادل کیت های کمپانی هک و قابل استفاده در دستگاه های اسپکتروفتومتر مدل های DR2800 تا DR5000 در ایران تبدیل گردیده تا در گستره سنجش و تحقیق نیز خدمت رسان جامعه علمی و صنعتی کشورمان باشد.

آدرس : تهران – خیابان طالقانی – خیابان بهار شمالی – روبروی اداره برق – پلاک ۲۱۹ – واحد ۹

تلفن: ۲۱ – ۷۷۵۱۵۵۲۰ (۰۲۱)

همراه : ۰۹۱۲۵۵۴۳۸۷۲

www.ygvco.ir

۹٫شرکت شیمیایی رازی

شرکت شیمیایی رازی یکی از با سابقه ترین عرضه کنندگان مواد اولیه شیمیایی ( مواد شیمیایی ) می باشد که در زمینه تهیه و توزیع مواد شیمیایی و واردات بخشی از مواد شیمیایی بطور مستقیم فعال میباشد و سایر مواد شیمیایی موزد نیاز را از تاجران خوشنام و متخصص در واردات مواد شیمیایی تهیه کرده وسعی داشته جهت حمایت از تولید داخلی و تولید ایران مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع را از تولیدکنندگان داخلی مواد شیمیایی با کیفیت تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد

شرکت شیمیایی رازی در زمینه مواد اولیه دارویی ، مواد اولیه آرایشی بهداشتی ، مواد اولیه شوینده ها ، مواد اولیه حلال ها و مواد اولیه صنعتی فعالیت می نماید.                                     این شرکت با نامی درخشان و کادری مجرب در زمینه موادشیمیایی تضمین می نماید تا کلیه کالاهای مواد شیمیایی را با در نظر گرفتن تمامی موارد لازم تهیه و نگهداری و سپس در اختیار خریداران محترم مواد شیمیایی و همچنین مصرف کنندگان محترم مواد اولیه شیمیایی قرار بدهد.

آدرس: تهران – کریم خان – ایرانشهر شمالی – نبش بهشهر – ساختمان اداری ١٤٥- واحد ٩

تلفن: ٨٨٣١٩١٥٦ – ٨٨٣٤٢١٣٠

www.razich.ir

۱۰٫ شرکت مینا تجهیز آریا

شرکت مینا تجهیز آریا هدف خود را بر پایه ارتقای سیستم ها و تجهیزات موجود گذاشته و با استفاده ‏از تخصص،تعهد، تجربه و دانش های نوین اقدام به تهیه، توزیع و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، مواد شیمیایی صنعتی و تجهیز لوازم آزمایشگاهی، شیشه آلات و کلیه ملزومات آزمایشگاهی از شرکت های داخل و ‏خارج کشور نموده است.‏

شرکت با افتخار اعلام می دارد، با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه های مختلف آزمایشگاهی در ‏خدمت دانشگاهیان، مراکز تحقیقاتی، آموزشی، پژوهشی، کارگاه ها، کارخانه ها و کلیه ‏صنایع وابسته و مرتبط بوده و تمام توان خود را برای ارائه ی بهترین کیفیت به کار می بندد.

آدرس :  تهران – میدان توحید- خیابان امیر لو(نبش کوچه خودرو) – پلاک 42- طبقه دوم – واحد5

تلفن : 66900058 – 66901187 -66569481

https://www.minatajhiz.co.ir

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

برچسب ها

zeta Zitex آموزش نصب سیستم اعلام حریق آموزش نصب سیستم اعلام حریق ادرس پذیر استاندارد ملی سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق اعلام حریق اعلام حریق زتا اعلام حریق زیتکس اعلان حریق انواع سیستم های اعلام حریق بازار یابی جواز تاسیس خرید مواد شیمیایی خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی خرید مواد شیمیایی مرک دتکتور زتا دتکتور زیتکس زیتکس ساخت سوله سیستم اعلام حریق سیستم اعلام حریق بی سیم سیستم اعلام حریق زتا سیستم اعلام حریق زیتکس شرکت سیگما آلدریچ شرکت مرک شرکت مواد شیمیایی فروش مرک فروش مواد شیمیایی فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی قیمت اعلام حریق زیتکس قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی محصولات اعلام حریق زیتکس محصولات زیتکس محصولات مرک مراکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران مرک مواد شیمیایی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی ایرانی مواد شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مرک واردات مواد شیمیایی وارد کننده مرک پنل اعلام حریق زتا پکیج تصفیه فاضلاب
بالا