روش های نوین تصفیه آب چیست ؟

روش های نوین تصفیه آب چیست ؟

می دانیم که آب یکی از مهم ترین بخش زندگی هر انسانی می باشد و این که آب مصرفی ما تمیز و تصفیه شده می باشد یا خیر نیز بسیار اهمیت دارد. جهت تصفیه آب می بایستی از دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم که البته انواع مختلفی دارند. هر چند که این دستگاه ها در کنار مزایایی که دارند، دارای معایبی نیز هستند. البته در روش های نوین تصفیه آب، قطعا این معایب بسیار کمتر بوده و همچنین سعی در بهبود کیفیت می باشد.

انواع روش های نوین برای تصفیه آب

  1. تصفیه آب و فاضلاب با استفاده از باریکه های الکترونی
  2. تصفیه آب با روش نانو جاذب های مغناطیسی
  3. تصفیه آب خورشیدی
  4. فن آوری نانو تیوب های آکوستیک
  5. فن آوری های طبیعی
  6. تکنولوژی تصفیه آب توسط کاتالیزگر نوری (فتو کاتالیست)
  7. سیستم بیو فیلتراسیون با استفاده از تک یاخته های اوگلنا

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی عبارتند از:

  1. دستگاه تصفیه آب خانگی بدون پمپ و مخزن : در این نوع از دستگاه تصفیه آب بدون نیاز به برق و فقط با استفاده از تعداد متعددی فیلترآب خارج شده از فیلتر تصفیه خواهد شد ولی در این روش سختی آب گرفته نخواهد شد.
  2. دستگاه تصفیه آب خانگی RO با اسمز معکوس : در این نوع دستگاه تصفیه آب بدون پمگ است ولی از RO  استفاده خواهد شد. در این نوع نیترات و آرسنیک موجود در آب را از بین خواهد برد.

اهمیت روش های نوین تصفیه آب

می دانیم که جمعیت جهان روز به روز، رو به افزایش می باشد و از طرفی دیگر اهمیت استفاده از آب سالم و تمیز بیار بالا می باشد. کاهش منابع آب سالم و همچنین بیشتر شدن آلاینده های آب ایجاد روش های نوین تصفیه آب جهت تامین آب سالم و بهداشتی برای مصارف گوناگون آشامیدنی، کشاورزی، صنعتی و …. می تواند به مقابله با بحران آب موجود در جهان کمک بسیار بزرگی باشد.

 

گروه صنعتی بهساز آب  یکی از با سابقه ترین و ماهر ترین شرکت ها در زمینه طراحی، تولید و ساخت پکیج های تزریق سر چاهی، دستگاه های تصفیه آب، دستگاه های تصفیه فاضلاب و ….. می باشد.

این شرکت با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های ساخت، فعالیت گسترده ایی دارد که تمامی این فعالیت ها تحت نطر مهندسین و گروه های باتجربه در این زمینه انجام می شود.

برای ارتباط با مشتریان و مشاوره رایگان، پاسخگوی شما عزیزان در ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

برچسب ها

zeta Zitex آموزش نصب سیستم اعلام حریق آموزش نصب سیستم اعلام حریق ادرس پذیر ابطال جواز تاسیس استاندارد ملی سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق اعلام حریق اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس اعلام حریق زتا اعلام حریق زیتکس انواع سیستم های اعلام حریق بازار یابی تمدید جواز تاسیس جواز تاسیس خرید مواد آزمایشگاهی خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی خرید مواد شیمیایی مرک دتکتور زتا دتکتور زیتکس زیتکس ساخت سوله سیستم اعلام حریق سیستم اعلام حریق بی سیم سیستم اعلام حریق زتا سیستم اعلام حریق زیتکس فروش مواد شیمیایی فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی قیمت اعلام حریق زیتکس قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی لیست مواد شیمیایی محصولات اعلام حریق زیتکس محصولات زیتکس مراکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران مرک مواد آزمایشگاهی مواد شیمیایی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی ایرانی مواد شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مرک واردات مواد شیمیایی واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی وارد کننده مرک پنل اعلام حریق زتا پکیج تصفیه فاضلاب
بالا