سامانه بهین یاب و نحوه ثبت نام در آن

سامانه بهین یاب و نحوه ثبت نام در آن

سامانه بهین یاب

سامانه بهین یاب چیست؟

برای اخذ جواز بهین یاب باید چه کار کنیم؟

سامانه بهین یاب چه خدماتی را ارائه می دهد؟

می دانیم که برای امر تولید، بهره برداری، مونتاژ، بسته بندی و همچنین استخراج معدن(تمامی معادن)، استفاده از منابع زیر زمینی، صنایع معدنی و صنایع فلزی باید به اداره صنعت و معدن کشوری مراجعه نمود، چرا که تمامی این امور تحت نظارت سازمان صنعت و معدن می باشند.

در پاسخ به سوال سامانه بهین یاب چیست لازم به ذکر است که این سامانه بهین یاب در واقع، دروازه اصلی ورود به درگاه الکترونیکی اداره صنعت و معدن می باشد.

باید در نظر داشته باشیم که این اداره یک ارگان کاملا دولتی بوده که وظیفه اصلی آن رسیدگی و نظارت بر تمامی امور بهره برداری، مونتاژ، بسته بندی و غیره می باشد.

خدمات سامانه بهین یاب

به روز رسانی اطلاعات واحد ها، ارسال گزارش نامه واحد های در حال احداث ، ارسال آمار بهره برداری، آمار مونتاژ، آمار تولید، تولید واحد های اداری پروانه بهره برداری فراهم شده است.

علاوه بر آن تمامی واحد های صنفی، صنعتی، معدنی و تولیدی باید شناسه کسب و کار خود را از سامانه بهین یاب بردارند.

همچنین این سامانه به منظور استعلام وضعیت بنگاه ها، اخذ شناسه ملی اشخاص حقوقی فعال و غیره فعال، دریافت شناسه انبار ها یا سردخانه ها و همین طور درخواست مشاوره های صنعتی مقرر شده است.

ثبت نام در سایت بهین یاب

در ابتدا باید در قسمت ثبت نام، فرآیندی ثبت نامی خود را به طور کامل و دقیق پر کنید. سپس باید مشخصات ملک، آدرس دفتر مرکزی، ثبت برند، اطلاعات نمایندگی ها (در صورت موجود بودن)، اطلاعات بانکی فرد و دیگر اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق ثبت نمایید.

باید در نظر داشته باشید که این اخذ اگر برای فرد حقیقی است، اعلاعات شناسنامه ایی و اگر برای فرد حقوقی است، اطلاعات مدیر عامل را وارد نمایید.

مشاورین سامانه بهین یاب

لازم به ذکر است که سرنوشت سرمایه گذاری شما به اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد می کنید بستگی دارد، به همین جهت هنگام ورود اطلاعات خود دقت عمل بسیار بالایی داشته باشید.

باید بدانید که بخشی از این اطلاعات بر روی مدرک جواز تاسیس شما ثبت می شوند و بخشی دیگر از این اطلاعات هنگام ثبت نام تامین مالی وارد سامانه بهین یاب شده و در آن جا نیز ثبت می شوند. اگر در حین انجام ثبت نام و ورود اطلاعات خود دچار سردرگمی شوید و اشتباه وارد کنید در به راحتی باعث ایجاد تضعیع در حقوق خود می شوید.

به همین جهت لازم است هنگان ثبت اطلاعات خود و پر کردن فرم ثبت نام مشاور در کنار شما حضور داشته باشد تا بتوانید با تجربیات خود به دقت شما بهبود ببخشید.

شما می توانید با کمک گرفتن از یک مشاور سامانه بهین یاب دقت تکمیل فرم خود را تضمین کنید.

شرکت پرناک پیمان، یکی از معتبر ترین و خبره ترین شرکت ها در زمینه اخذ جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و جواز کسب و… می باشد.

شرکت پرناک پیمان با در نظر گرفتن تمامی اصول و قوانین کشور می تواند در کمترین زمان ممکن برای اخذ انواع جواز و پروانه اقدام کند.

همچنین این شرکت با در نظر گرفتن کارشناسان آگاه در این زمینه جهت مشاوره به شما عزیزان آماده خدمات رسانی می باشد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان، با شرکت پرناک پیمان تماس حاصل نمایید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

برچسب ها

zeta Zitex آموزش نصب سیستم اعلام حریق آموزش نصب سیستم اعلام حریق ادرس پذیر استاندارد ملی سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق اعلام حریق اعلام حریق زتا اعلام حریق زیتکس اعلان حریق انواع سیستم های اعلام حریق بازار یابی جواز تاسیس خرید مواد شیمیایی خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی خرید مواد شیمیایی مرک دتکتور زتا دتکتور زیتکس زیتکس ساخت سوله سیستم اعلام حریق سیستم اعلام حریق بی سیم سیستم اعلام حریق زتا سیستم اعلام حریق زیتکس شرکت سیگما آلدریچ شرکت مرک شرکت مواد شیمیایی فروش مرک فروش مواد شیمیایی فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی قیمت اعلام حریق زیتکس قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی محصولات اعلام حریق زیتکس محصولات زیتکس محصولات مرک مراکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران مرک مواد شیمیایی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی ایرانی مواد شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مرک واردات مواد شیمیایی وارد کننده مرک پنل اعلام حریق زتا پکیج تصفیه فاضلاب
بالا