نحوه تمدید جواز تاسیس و مراحل آن

نحوه تمدید جواز تاسیس و مراحل آن

تمدید جواز تاسیس

اگر شما به تازگی اقدام به اخذ جواز تاسیس نموده اید و خیلی با قوانین جواز تاسیس آشنایی ندارید، ما ما را با برخی از قوانید جواز تاسیس مانند تمدید آن آشنا خواهیم نمود. جواز تاسیس بعد از تاریخ شروع آن تا یکسال دارای اعتبار می باشد و شما بایستی پس از گذشت یکسال اقدام به تمدید آن نمایید در غیر اینصورت به صورت خودکار جواز تاسیس شما باطل و فاقد اعتبار است و پس از ابطال آن توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت تمامی امتیاز های داده شده به جواز تاسیس شما مسترد خواد شد مانن زمین، وام و غیره، پس این نکته را در نظر بگیرین که تا قبل از تاریخ سررسید و ابطال آن اقدام به تمدید نمایید.

برای تمدید جواز تاسیس خود بایستی به مرجع صادر کننده جواز تاسیس خود دقت کنید که نهایت برای کسب و کار شما چه مدت زمانی را مجاز دانسته است. مثلا وزارت صنعت، معدن و تجارت جواز های تاسیس شده از طرف این سازمان را حدود بین ۱۴ هفته تا یکماه را مشخص نموده است و یا مثلا سازمان دیگری مانند جهاد کشاورزی مدت زمان ۲ الی ۴ ماه را زمان برای تمدید قرار داده است.

نحوه تمدید جواز تاسیس

نحوه تمدید جواز تاسیس مانند اخذ جواز تاسیس و یا ابطال آن میتوانید به مراجعه به سامانه بهین یاب http://www.behinyab.ir

اقدام به تمدید جواز تاسیس خود نمایید. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود و رفتن به منو سرمایه گزاری گزینه تمدید جواز تاسیس را انتخاب و راحل را ادامه دهید.

در مرحله بعدی نوبت به انتخاب نوع جواز تاسیس در سامانه است که باز زدن گزینه جواز گزینه های مورد نظر پایین صفحه سایر مجوزها همراه با مشخصات ظاهر می‌شود که بایستی یکی از انواع مجوز ها را با توجه به نوع مجوز کسب و کار خود انتخاب نمایید. بعد از مرحله انتخاب نوع جواز نوبت به ارسال مدارک مورد نیاز میرسد که با فرمت گفته شده باید ارسال کنید و پس از ارسال بید منتظر تایید از سوی کارشناسان موبوطه آن سازمان شوید که اگر مدارک شما طبق اصول گفته شده ارسال و تکمیل باشد، جواز تاسیس شا تمدید خواهد شد و در نهایت با تایید نهایی جواز تاسیس خود را تمدید نمایید.

مدارک لازم جهت تمدید جواز تاسیس

برای تمدید هر نوع مجوزی بایستی مدارک لازم به آن حوضه را فراهم و پس از تایید شدن تمدید آن صادر میشود. جواز تاسیس نیز مانند سایر مجوزها با کامل نمودن مدارک خود و ارسال آن در سامانه بهین یاب و تاییده از سوی کارشناسان، تمدید خواهد شد.

مدارک لازم جهت تمدید جواز تاسیس عبارتند از:

  1. فرم تمدید جواز تاسیس
  2. دفترچه قرارداد زمین یا اجاره‌نامه منابع طبیعی

 

جهت مشاوره درباره تمدید جواز تاسیس و یا مدارک و زمان تمدید آن میتوانید با مشاوران شرکت ما به صورت رایگان مشاوره نمایید و در صورت صلاحدید با عقد قرارداد با گروه مهندسین مشاور پرناک تمامی مسیولیت مربوط به اصلاح و تمدید و حتی ابطال آن را به کارشناسان ما بسپارید تا با هزینه مناسب و زمانی کوتاه شما را در این امور یاری رسانند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

برچسب ها

zeta Zitex آموزش نصب سیستم اعلام حریق آموزش نصب سیستم اعلام حریق ادرس پذیر استاندارد ملی سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق اعلام حریق اعلام حریق زتا اعلام حریق زیتکس اعلان حریق انواع سیستم های اعلام حریق بازار یابی جواز تاسیس خرید مواد شیمیایی خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی خرید مواد شیمیایی مرک دتکتور زتا دتکتور زیتکس زیتکس ساخت سوله سیستم اعلام حریق سیستم اعلام حریق بی سیم سیستم اعلام حریق زتا سیستم اعلام حریق زیتکس شرکت سیگما آلدریچ شرکت مرک شرکت مواد شیمیایی فروش مرک فروش مواد شیمیایی فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی قیمت اعلام حریق زیتکس قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی محصولات اعلام حریق زیتکس محصولات زیتکس محصولات مرک مراکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در تهران مرک مواد شیمیایی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مواد شیمیایی آزمایشگاهی ایرانی مواد شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مرک واردات مواد شیمیایی وارد کننده مرک پنل اعلام حریق زتا پکیج تصفیه فاضلاب
بالا