لیست سیستم های اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی

سازمان آتش نشانی و شهرداری تهران لیست اسامی شرکت های فعال در زمینه سیستم های اعلام حریق اعلام کرده است .چنانچه اسم شرکتی که ارائه دهنده تجهیزات و سیستم های اعلام حریق هستند در این لیست نبود یعنی مورد تایید سازمان آتش نشانی نیستند. لیست های منتشر شده از سوی آتش نشانی شامل نام شرکت، نوع محصول همراه با کد می باشد که شما عزیزان بتوانید با خیالی راحت سیستم های اعلام حریق مطمئن را خریداری نمایید.

از گذشته های دور تا به حال همواره نجات جان انسانها از اولویت های بشر بوده است. امروزه نیز با وضع قوانینی برای بکارگیری تجهیزات جهت نجات جان و مال انسانها تعیین شده است.

نصب سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق در ساختمان ها و برج ها و همچنین پاساژهای تجاری نیز از ضروریات میباشد تا قبل از وقوع آتش سوزی بزرگ سیستم ها فعال و شروع به هشدار نمایند.

لازم به ذکر است تمامی ساختمان های بالای 5 طبقه و همچنین پاساژها و مراکز تجاری و اداری بایستی برای دریافت پایان کار مجهز به سیستم اعلام حریق و سیستم اطفاء حریق مورد تایید سازمان آتشنشانی باشند.

لیست اسامی برندهای سیستم اعلام حریق ایرانی مورد تایید سازمان آتش نشانی

لیست اسامی شرکت های داخلی تولید کننده سیستم اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی و شهرداری تهران عبارتند از:

 1. سیستم اعلام حریق زیتکس
 2. سیستم اعلام حریق سنس
 3. سیستم اعلام حریق تسلا
 4. سیستم اعلام حریق آریاک
 5. سیستم اعلام حریق سایان
 6. سیستم اعلام حریق دزلی

لیست اسامی برندهای خارجی سیستم اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی

امروزه در بازار شرکت های زیادی دارای نمایندگی در ایران هستند که ارائه دهنده سیستم اعلام حریق هستند ولی باید اعلام حریقی را انتخاب نمایید که مورد تایید سازمان آتش نشانی باشد. لیست اسامی برندهای خارجی سیستم اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش نشانی و شهرداری تهران عبارتند از:

 1. سیستم اعلام حریق زتا
 2. سیستم اعلام حریق یونی پاس
 3. سیستم اعلام حریق آپولو
 4. سیستم اعلام حریق فایرگاد
 5. سیستم اعلام حریق هانی ول

شرکت آتشبان مفتخر است با بیش از ده ها سال سابقه در زمینه فروش سیستم های اعلام حریق، تجهیزات سیستم های اعلام حریق که مورد تایید سازمان آتش نشانی میباشد در خدمت شما عزیزان است.

جهت مشاوره رایگان و معرفی محصولات و همچنین استعلام قیمت با کارشناسان آتشبان تماس حاصل نمایید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو

دسته بندی ها

بالا