• اسپیکر تحت شبکه

اسپیکر تحت شبکه

امیراباد - هفتم - بن بست هفتم - پلاک 4 - واحد 2
تاریخ : مرداد 10, 1402
وضعیت : نو
:https://etesal.net/
image

توضیحات

اسپیکر های تحتشبکه ابزاری برای انتقال صدا تحت شبکه می باشند. ممکن است در ادامه به جای واژه یاسپیکر تحت شبکه از اسپیکر IP ، اسپیکر SIP ویا اسپیکر ویپ استفاده نمائیم چون یک معنای واحد دارند. سیستم پیجینگ تحت شبکه ازالمان هایی نظیر اسپیکر IP ، میکروفون و اینترکام تحت شبکه ، آمپلی فایر تحت شبکه و سرورمانیتورینگ برای پیج تحت شبکه استفاده می نماید.

 

اسپیکر سقفیتحت شبکه

بلندگوی تحت شبکه سقفی درمکان هایی که ارتفاع سقف در آنها کمتر از 3 متر می باشد بهتر است حداکثر توانخروجی 5 و 10 وات باشد ولی در سالن ها ، لابی ها و سازه های با ارتفاع سقف بالای 3متر می توان از اسپیکرتحتشبکه.

 

بلندگوی تحت شبکه ستونی

بلندگو هایستونی تحت شبکه در دو نوع Outdoor و Indoor تولید می شوند و مناسب برای محیط های باوسعت بالا و شلوغ می باشد. بلندگو های ستونیتحت شبکهدرمحیط های شلوغ و با نویز محیطی متوسط که جمعیت زیادی در آنها در حال رفت و آمد میباشند عملکرد بهتری دارد. همچنین پیشنهاد می گردد در محیط های پر رفت و آمد ازتعداد اسپیکر های تحت شبکه ستونی بیشتر با توان پایین استفاده نمائید تا علاوه برپخش یکنواخت صدا از تولید صدای بلند که باعث اذیت سیستم شنوایی انسان می گرددجلوگیری نمائید.

 

بلندگوی تحت شبکه شیپوری

بلندگوی تحت شبکه شیپوری یابلندگوی شیپوریSIP مناسب برایاستفاده در محیط های باز و نویزی می باشد. بلندگوی تحت شبکه شیپوری نوع خاصی از بلندگوهاست که بااستفاده از یک المان شیپوری اکوستیک می تواند صدای تولید شده در درایور را به طورموثر افزایش دهد. در شکل معمولی بلندگوی تحت شبکه شیپوری، شامل یک درایور فشرده سازی صدا می باشدکه از طریق ویبراتور مگنت فلزی، صدا را از طریق دیاگرام فلزی کوچکی در شیپور منتشرمی کند.

 

شماره هایتماس

02157921000

02191308606

 

وب سایت :

https://etesal.net

هنگام تماس با فروشنده برای دریافت یک معامله خوب، سایت این آگهی https://inagahi.ir/ را ذکر کنید

 

مناقصه

*شماره تلفن شما به نویسنده پست نشان داده می شود
نوشتن یک دیدگاه
image
تصویر پروفایل
نت استاک
فروشنده
واتساپ

ارسال پیام

فرستادن پیام
مجموع پیشنهادات
0
بالاترین پیشنهاد
کمترین پیشنهاد
نکات ایمنی برای معامله
  1. از یک مکان امن برای ملاقات با فروشنده استفاده کنید
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
بالا